منتظر بمانید

منتظر بمانید در حال بارگذاری ....

مدیر داخلی نقشه کش صنعتی منابع انسانی

مدیر داخلی نقشه کش صنعتی منابع انسانی

🏷 محدوده : سی و سه پل
🎓 مدرک تحصیلی مورد نیاز : لیسانس
✍️ سایر توضیحات : نیاز به سابقه کار دارد 5سال
 

به اشتراک گذاشتن این آگهی

تلگرام کلوب فیس نما لینکداین گوگل پلاس توئیتر فیس بوک

نکات قابل تذکر در خصوص آگهی های درج شده در سایت

نکات قابل تذکر در خصوص آگهی های درج شده در سایت

۱ – آگهی های استخدامی درج شده در سایت کاریابی پزشکان ، از دو طریق ( ۱ – بازنشر شده از سایتها و جراید کثیر الانتشار و یا جراید محلی استان های کل کشور ۲ – ارسالی مستقیم توسط کارفرمایان محترم ) می باشد .

لذا سایت کاریابی پزشکان به صراحت اعلام می نماید که امکان بررسی صحت و سقم آگهی ها را به هیچ وجه نخواهد داشت و از کاربران فهیم سایت کاریابی پزشکان تقاضا دارد به منظور جلوگیری از تضییع احتمالی حقوق خود ، شخصا نسبت به سنجش صلاحیت آگهی دهنده اقدام نمایند. لطفا در این خصوص از همیشه هوشیار تر باشید.

۲ – لطفا هیچ گاه و بدون هیچ دلیل خاصی در اولین مراحل استخدام نسبت به واریز وجه به حساب هیچ کارفرمایی ( اعم از شرکت و یا شخص حقیقی ) به هر علتی و با هر عنوانی اعم از آزمون استخدامی ، ارسال و ثبت و استعلام مدارک و … اقدام ننمائید . به تجربه ثابت شده است که در پشت این درخواست ها تنها سوء استفاده های مالی وجود دارد.

۳ – از خواهران محترمی که به عنوان کارجو جهت انجام مراحل اولیه استخدام به مراکز غیردولتی مراجعه می نمایند ، تقاضامندیم که مراجعات اولیه خود را در ساعات اداری و به همراه یک از بستگان و یا آشنایان خود انجام دهند و هیچگاه به تنهایی برای امور اقدام ننمایند.

۴ – لطفا در صورتی که هر کدام از آگهی های استخدامی سایت کاریابی پزشکان را دارای اشکال محتوایی ، انشایی و یا املایی می بینید ، محبت نموده و از طریق فرم زیر در خصوص نوع اشکال برای مدیریت سایت ارسال نمایید

ارسال نظر نسبت به این آگهی


مشخصات این آکهی
 • کد آگهی :

  6630
 • تاریخ انتشار:

  1397/12/16
 • نویسنده:

  مدیر سایت
 • بازدید :

  576
مشخصات تماس آگهی
 • شماره تماس :

  35720111
منبع آگهی
 • کاریابی پزشکان

دسته بندی آکهی ها